Prevoz strojov a mechanizmov

Ponúkame možnosť využiť dopravnú techniku aj nad rámec našich služieb: na prepravu materiálu, strojov, zariadení a tovarov.

Pri preprave strojov, ktoré nie sú spôsobilé alebo nie sú určené pre prevádzku po pozemných komunikáciách sa používa prepravné vozidlo s prispôsobenou ložnou plochou, na ktorej je možné bezpečne prepraviť stavebný stroj, zariadenie alebo tovar na cieľové miesto.

Prevoz stavebných strojov – šmykové nakladače, rýpadlá a bagre, traktorbagere, buldozér, vysokozdvižné vozíky, manipulátory, stavebné mechanizmy, grejdre, valce, výškové plošiny a rôzne stavebné mechanizmy alebo zariadenia.

Prevoz poľnohospodárskej techniky - traktory, malotraktory, sejačky, cisterny, poľnohospodárske manipulátory, vlečky a návesy, kombinátory, podryváky, sadzače, lisy, pluhy, rozmetadlá umelých a maštaľných hnojív, postrekovače ťahané a samochodné, diskové podmietače.

Preprava veľkých, nadrozmerných nákladov, strojov a zariadení – nadrozmerná preprava – modulových buniek, stánky a mobilné občerstvenia, montované stavby, záhradné domčeky a plechové bunky, železo, drevo, stavebné panely, železobetónové odliatky rôznych tvarov a rozmerov.

Potrebujete zemné alebo terénne práce?

Neváhajte nás kontaktovať!